CrazYD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CrazYD

AnasayfaPortaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Keşan - Yayla Sahili'nde denizden dönerken....

YazarMesaj
phantom
Moderatör
Moderatör
phantom

Fanatik : Keşan - Yayla Sahili'nde denizden dönerken.... D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Keşan - Yayla Sahili'nde denizden dönerken.... Empty
MesajKonu: Keşan - Yayla Sahili'nde denizden dönerken....   Keşan - Yayla Sahili'nde denizden dönerken.... Icon_minitimePtsi 1 Eyl. - 20:12

Tam tarihi hatırlamıorum, 7 kişi renault brodway marka bi arabaya binmişiz anlıcanız araba eski Allah'a emanet gidioruz arabaya mal gibi en son binen ben olduğum için vücudum yarısı arabanın dışına cıktı aklıma nerden estiyse manyak manyak "dılılılılılılılı" diye bağırıyorum manyaklık işte naaaparsın..her nese mevzuya gelelim o şekilde bağırırken yanımızdan bisikletle bi kız geçti, ben kendi kendime manyak manyak dılılılılı yaparken kız kendisine yaptığğımı zanetti ve şöyle dedi "gerizekaaalııı" bende uygun bir cevap verdim tabi ama burda yazmak doğru olmaz...hernese bi 15 metre ilerledikten sonra kafamızı arkaya bi çevirmişizki kız düşmüş e artık gerisini siz tahmin edin Very Happy Very Happy Keşan - Yayla Sahili'nde denizden dönerken.... 233388

Keşan - Yayla Sahili'nde denizden dönerken....
1 sayfadaki 1 sayfası