CrazYD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CrazYD

AnasayfaPortaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Pursuit Of Happyness

YazarMesaj
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

Ruh HaLi : The Pursuit Of Happyness Bulutl10
Müzik : The Pursuit Of Happyness Selmeyg8
Fanatik : The Pursuit Of Happyness D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

The Pursuit Of Happyness Empty
MesajKonu: The Pursuit Of Happyness   The Pursuit Of Happyness Icon_minitimeCuma 27 Mart - 17:12

The Pursuit Of Happyness 1zexx5c

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 2 Mart 2007
Yönetmen : Gabriele Muccino
Senaryo : Steve Conrad
Görüntü Yönetmeni : Phedon Papamichael
Müzik : Andrea Guerra
Yapım : 2006, ABD , 117 dk.

Oyuncular

Will Smith (Christopher Gardner) , Jaden Smith (Christopher) , Thandie Newton (Linda) , Chandler Bolt (Punk) , Domenic Bove (Tim Ribbons) , Dan Castellaneta (Alan Frakesh) , Takayo Fischer (Mrs. Chu)
Chris Gardner maddi olarak ayakta kalmakta zorlanan ama buna rağmen son derece iyi niyetli ve çalışkan bir aile babasıdır. Karısı, artık içinde bulundukları duruma dayanamayıp evi terkedince oğlu Christopher ile yalnız kalırlar.

Bu durumun yarattığı hayalkırıklığını ve zorlukları henüz atlatmamışken oturdukları evden de ev sahibi tarafından çıkartılırlar. Oğlu ile birlikte sokakta kalmasına ve tuvaletlerden düşkünler evine kadar çeşitli mekanlarda barınmaya çalışmasına rağmen Chris, oğlunun sevgisi ile ayakta kalmaya ve var gücü ile çalışmaya devam eder.

Büyük bir sevgi ve mücadele öyküsünün anlatıldığı Umudunu Kaybetme, Will Smith ve gerçek hayatta da oğlu olan Jaden Smith'in etkileyici oyunculuklarına sahne oluyor.

Bu film varya, harika ya.. Dicek söz bulamıyorum yemn ederim, hastayım bu filme The Pursuit Of Happyness 347379 gzd sınıfta izlememiz lazım Very Happy
http://www.myspace.com/nemesis__6

The Pursuit Of Happyness
1 sayfadaki 1 sayfası