CrazYD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CrazYD

AnasayfaPortaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Candy

YazarMesaj
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

Ruh HaLi : Candy Bulutl10
Müzik : Candy Selmeyg8
Fanatik : Candy D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Candy Empty
MesajKonu: Candy   Candy Icon_minitimeCuma 27 Mart - 17:07

Candy W6rpxx

Tür : Romantik / Dram
Gösterim Tarihi : 6 Temmuz 2007
Yönetmen : Neil Armfield
Senaryo : Neil Armfield , Luke Davies (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Garry Phillips
Müzik : Paul Charlier
Yapım : 2006, Avustralya , 108 dk.

Oyuncular

Abbie Cornish (Candy) , Heath Ledger (Dan) , Geoffrey Rush (Casper) , Tom Budge (Schumann) , Roberto Meza-Mont (Jorge) , Tony Martin (Jim Wyatt) , Noni Hazlehurst (Elaine Wyatt)
Değişik bölümlere ayrılan film, iki aşığın birbirlerine ve eroine olan bağımlılıklarını gittikçe şiddet dozu artan bir yolculuk gibi aktarıyor. Sanatçı aşıklar Dan ve Candy'nin aşkı da bağımlılıkları kadar tutkulu. Eroin almak için paraları bitince, bağımlılığını bir yaşam stili haline getirmiş, Dan'in hedonist yol göstericisi Casper'a koşuyorlar. Yaşamı ve aşklarını tümü ile duyumsamak adına başlayan serüvenleri gittikçe daha fazla karanlığa batıyor.

Avustralya'nın en ünlü tiyatro yönetmenlerinden Neil Armfield tarafından, çok satan Candy romanının uyarlaması olarak çekilen film oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Ledger, Cornish ve Rush üçlüsünün enfes oyunculuklarını izlemek için bile görmeye değer bir film Candy. Avustralya Sineması'nın maceraperest görsel dili ve referans aldığı kitabın edebi gücü ile yoğrulmuş, Requiem for a Dream'e alternatif bir deneyim...

Benim çok etkilendiğim filmlerden Candy 347379
http://www.myspace.com/nemesis__6

Candy
1 sayfadaki 1 sayfası