CrazYD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CrazYD

AnasayfaPortaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hikaye Yazıors ! :D

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

Ruh HaLi : Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Bulutl10
Müzik : Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Selmeyg8
Fanatik : Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. - 10:56

zamanda geriye döndükleri için o herşeye sebep olan yaşlı yaşlı dede [ ilk bölümde karşımıza çıkmıştı Very Happy ] şu anda genç 18 lik Very Happy bi adamdı.. ve tam karşılarında nefretle onlara bakıyordu..
http://www.myspace.com/nemesis__6
IceBLue
קคtг๏ภ
קคtг๏ภ
IceBLue

Fanatik : Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. - 11:01

nefretLe onLara bakmasının sebebi yaşadıkLarı kötü anıLar değiLdi ama çünkü 1971 de daha hiçbişey yaşanmamıştı ..amcanın yani genç deLikanLının nefretLe bakmasının sebebi şuydu : Bahar gözLüğüne basıp kırmıştı ! adamın gözLeri öyLe bozuktu ki ... nefretLe bakarken aynı anda şaşı bakar oLmuştu . artık nefret ettikLeri amcaya bir gözLük borçLuyduLar...
http://crazyd.wwooww.net
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. - 13:12

o zamanlarda amcanın istediği gözlüğü bulmak zordu.. herneyse ne yapıp edip buldular gözlüğü.. amca gözlüğüne kavuşup uzaklaşırken onlara bir garip bakıyordu hala.. kahramanlarımız uzay-zaman boşluğunda şimdiki zamana dönmek için uğraştılar durdular.. en sonunda başarmışlardı.. şimdi sıra at sineğini konuşturup neden bunların başlarına geldiğini anlamaktaydı..
KıvırcıK_MaruL
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi

Ruh HaLi : Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Deli10
Fanatik : Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 27 Tem. - 0:43

at sineği yorgun ve uykusuzde sanki yıllardır uyumamıştı ve tam onlara olanları anlatıcaktıki bayıla kaldı ve buna sinirlenen Bahar bir yumruk attı.. Taner ise kapıdan ters adımlarla arkasına bakmadan adım attı içeri elinde pizza vardı ... kutulardan önünü göremiyordu yavaş adımlarla yürüdü ve at sineğinin uzun sivri dişleri poposuna battı ve ''ay'' diye bağırdı... Gözde ise çok yorgundu yemeği düşünmedi hiç ve ilk bulduğu otele girdi ve herkese birer oda kiraladı at sineği çok büyük olduğu için bir ahır kiralamk zorunda kaldılar paraları buna yetmiyordu ama kimse ne kadar tutaçağını hiç düşünmemişti... poposun kurtaran Taner herkese pizzalarını verdi ve herkes otele yerleşip dinlendiler aradan bir gü geçti ve hala uyanmamış olan at sineği olduğu yerde duruyordu... mesut ne yapacaklarını düşünüyordu ama tam o sırada otelde kalan genç bir bayan yardımlarına koştu veteriner olmasada hayvanlardan anlayan Sibeldi bu Gözde, Bahar , Taner ve mesutun lise yıllarındaki arkadşı olan Sibeldi... sonra ise....
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 5 Ağus. - 23:08

vww mesut bahar gözde sibel taner mutlu mesut yaşadılar Very Happy hikaye tıkandı abi .D
KıvırcıK_MaruL
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 25 Mart - 14:39

tıkanmadı : ) devam ediyoruz ... (tabi bir kaç ay sonrasından Very Happy:D )

mutlu mesut yaşadı derken ... mesut tanerle birlikte geziyolarmış taner acıkır ve ''mesut birşeyler alalım çoook acıktım lannn '' der mesut tanere bakar ve gülümseyerek tamam yiyelim ama Gözde ve baharı çapıralım der telefonu tam eline alır ve telefonu çalmaya başlar arayan Gözdedir ve çığlık sesleri duyulur sadece ... mesut dona kalmıştır etrafına bakar ve birden hava kararmaya başlar taner se olup bitenden habersizdir mesutun dalga geçtiğini sanar havayı onun kararttığını sanar ama mesut bir anda kendine gelir ... ve tanere koş diye bağırır taner bişiy anlamaz havada yağmur yağmaya başlamıştır. Gök yüzü değişmiştir masmavi gökyüzünün yerini nerden geldiği bilinmeyen kara bulutlar almıştır şimşekler çakar gök yüzü sanki kahkaha atyıordur .. mesut bir anda taş kesilir ve diz çöker taner bişiy anlamaz ama mesut acı çekiyodur sanki ... Taner bişiy anlamamıştır hala mesutu tutar ve '' ne oldu olm, ne oldu'' der.. mesut hala yerlerde kıvranıyordur acıdan bir durur. birşeyler görür taner yoktur etrafında ... bir evdedir yürürüyordur ... Gözdenin çığlığını duyar .. Bahar yerde kımıldamadan yatmaktadır sanki bunları mesut kendisi yapıyormuş gibi görür .. elini bile kımıldatmaz bir ses duyulur ve bir ışık gelir... mesut birden nefes nefese tanerin yanında bulur kendini ... bişiye anlam verememiştir taner de mesutta ... yolun üstünde Sibeli görürler ve Sibelde sanki bir şeyden kaçmaktadır çok korkmuştur ve Bahar diye bağırır birden ... Bahara bişiy olmuştur mesut herşeyi görmüştür Sibelide yanlarına alırlar ve Baharlara koşarlar ama herşey çok geçtir etrafta Gözde ve Bahardan iz yoktur sadece bir not vardır cam kenarında '' beni hatırladınız mı ??'' diye düşünmeye başlarlar ve birden mesut tekrar yerlere yatar ... ve
IceBLue
קคtг๏ภ
קคtг๏ภ
IceBLue

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 25 Mart - 19:41

DüşünürLer ,,,""kim ki La bu !?" derLer içLerinden sora birden bir isim beLirir zihinLerinde...Acaba gerçekten geri mi döndü bu Lanet kişiLik....Neden haLa peşLerini bırakmıyordu zavaLLıcaazLarın...OnLarı perişan etmeye ne hakkı wardı...ama doğanın kanunu güçLüLer zayıfları hep ezerler....Bu yaratık-insan karması da güçLüydü....Biyoenerjisini kötü güçLer için kuLLanıyorLardı...MesutLa Gzde çok uğraştıLar o yaratığın gücüne erişmek için ama Psi-wheeL i çevirmekten başka bişey yapadıLar...xD
Tek çare nükLeer siLahLara başvurmaktı...Mesut ormana daLdı arkadaşLarını buLmak için ...Kıvrana kıvrana kaLdı we hepsini tek tek buLdu...Yeniden takım olup bu canavara karşı savaşmaya hazırdıLar artıık....

Ve izine düştüLer...Ama kimdi we neydi bu yaratık-insan karması ?....(soru)
KıvırcıK_MaruL
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 25 Mart - 20:03

herkesin kafasında bu soru soru vardı ... kimdi neyin neysiydi hiç kimsenin aklına bişiy gelmiyordu ama mesutun onunla bir bağlantısı var gibiydi Bahar ve Gözdeye saldırığında onun yerinde görmüştü kendini bu bir bağlantı olmalıydı ... kimse bişiy bilmiyolardı işkembeciye gittiler.Taner 'neyy niye işkembeci '' dedi. Bahar la Sibelde Tanere katıldılar ama Gözde kendini kaybetmiş bişiyler düşünüyor gidiydi ... Bahar Gözdeye ''heyyy'' diye bağırsada Gözde gerçek dünyadan kopmuştu .. Etrafındaki sesleri duymuyordu .. tam bir adım attıki Taner onu çekmese belkide araba çarpıcaktı ona .. ve kendine geldi sonra. ''he ne kim '' diye şaşırdı '' ne ara geldik buraya işkembeci ıykk dedi '' mesut '' az dikkat çekeriz '' dedi '' kimin aklına gelirki bizim orda olmamız deii'' Taner güler ''ne alaka der 3 kızla beraber giriyoz olm kızlar işkembeciye uğrarmı babaannem hariç tabi '' der mesut '' daha mantıklı bişiy söyle pizzacıyamı gidelim'' derken havadaki yağmur git gide şiddetlenir ... hepsi birden işkembeciye giderer Taner Mesuta bakar mesuttan bişiy beklermiş gibi ...sonra içeri girerler... Bahar korkudan fazla konuşamamaktadır ... çok korkmuştur hep arkasına bakar konuşurken .. ve Sibel sorar ''neydi o bahar söylemelisin ... bişiy gördünmü'' Bahar yine hızla arkasına bakar bağdağı eline alır elleri öyle titrerki bardaktaki suyun yarısı yere dökülür.. ve tam Bahar konuşacakken bir den çatı katı yıkılır ... Baharın elindeki bardak yere düşmüştür gözlerini kapar ve bişiyler oluyordur...
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 25 Mart - 21:18

transa geçen Baharın ağzından köpükler gelmeye başlar Very Happy Gözlerini açtığında herkes çok şaşırır, çünkü içi bembeyazdır affraid Mesut, Gözde, Sibel ve taner yani hepsi ( Very Happy ) şok olurlar ve 10 dk baharın kendine gelmesini beklerler.. Gözlerini açıp normale dönen Bahar onlara
' Geleceği gördüm' der..
Sibel telaşla ne gördüğünü sorar..
IceBLue
קคtг๏ภ
קคtг๏ภ
IceBLue

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 26 Mart - 15:59

Bahar gördükLerinden öyLe korkmuştur öyLe korkmuştur kiii ...AnLatamaz biLe ..."Hemen burdan gitmemiz gerek " der .Hep bir ağızdan sorarLar .."Neden neden" diye...Sonra başından beri tırstıkLarı yaratık-insan karmasının ismi Baharın ağızından çıkıverir...ÇığLıkLar içinde ...."Recep ivedik işkembeciye geLiyooooo kaçıııınnnn" der..... (haha) ( OHA ) Very Happy
KıvırcıK_MaruL
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 26 Mart - 19:10

Taner 'neaa ne diyon sen korku filmindeyiz sözde recep ivediğin ne işi var durda '' der ve gülüşürler birden kapı açılır esmer kavruk bir adam gelir gülüşmeler biter kim ? Pele (yok artık bizde abarttık Taneri yarattık ... duple makaramatik magma taner)Taner bağrır '' kanka şu şu şu şu şu Peleeee'' heyecandan eli ayağı titrer ve Pele 'nin yanına gider Magma Taner ... Pele magma Taneri takmaz ve işkembeciden bir işkembe ister. Yemeye başlar . Taner bekleidiği ilgiyi bulamayınca üzüntüler içinde geri arkadaşlarına döner . havandan bişiy geçer yaratık - insan karışımı ne olduğu belli olmayan bişiy geçmiştir havadan ''o bir kuş '' der Taner Bahar '' o bir o bir uçak '' Gözde '' hayır hayır o o ..ten bacaklı recep ivedik '' diye çığlık atar ... Recep ivedikten korkan gençlerimiz kaçmak ister ama Recep işkembecide işkembe yemeye gelmiştir... '' Bir anda havada bir patlama olur Recep ivedik havada 4 takla atar ama perdelerini kaldırır ve dört ayak üstüne düşer(anladın sen Very Happy ) hava aydınlanmıştır sanki herkes bizim burda olduğumuzu bilmektedir iyilik yükseliyor ışık gittikce yayılır yayılır ve kapıdan biri daha girer Beyaz Gandalf - Aragorn - Legolas -Gimli gelmiştir ... Herkes duymuştur etrafta kötü bişiyler döndüğünü ve tüm iyiler toplanmaya başlamışlardır . Onların arkasından da arkasındanda kimse gelmemiştir : ) Gandalf yaklaşık 150 yaşlarına gelmiştir sakallı öyle uzamıştırki artık beline dolar yarısını .. Gandalf sorar '' ne oldu böyle bizi buraya bişiy çağırdı bir çığlık duyduk'' der ve Bahar evet ben çığlık atıyordum peşimizde bir iblis var bizi kovalıyor der ... bunun üzerine havada bir kararma olur tekrar yağmur iyice şiddetlenir .. Mesut yere düşer tekrar Taner '' yine noluyo lan 3. oldu bu cıvkını çıkarma mesut ayağa kalk '' diye bağırır ... Yukarıda İblis belirmiştir ve konuşmaya başlar...
IceBLue
קคtг๏ภ
קคtг๏ภ
IceBLue

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 26 Mart - 20:00

"Ben size yapacağımı biLirim eşek herifleeerr....Sonunda sizinle karşıLaşabiLdikkkkkkkkk..........Sizi ödünüz patlayana kadar korkucataaam...." der
Bunu Duyan iyiLerin dostu kötüLerin düşmanı GandaLf .hemen söze girer" Hop Hop noLuyo burda .bu çiftLiğin horozLarı biziz ...Sen kimsin de kimi korkuyon " der.İbLis bi bakar eski dostu GandaLf ...Artık yüzük peşinde koşmuorLardır....İblis pis pis kahkahalar atar..Ve GandaLfa der ki :
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 26 Mart - 23:11

' Naber hacı ? ' Very Happy
IceBLue
קคtг๏ภ
קคtг๏ภ
IceBLue

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 27 Mart - 11:43

Gandalf iblise bakar...eski arkıdır..hemen tanur kaynaşır...derdi neymiş öğrenmeye çalışır...
KıvırcıK_MaruL
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 27 Mart - 13:41

hava acılır bir anda Mesut kendine gelmiştir ... Taner Gimlinin yanına gider ''Ekonomik boy naber der '' Gimli Taner'e bakar sırıtır '' sen sanki farklısın'' der. İblis Gandalfla sohbet etmektedir.Sohbet öyle koyudurki tavla oynamaya başlarlar ... Sibelde hemen araya karışır onlarla (Sibel anladı Smile ) İblis başından gecenleri anlatır derken birden iblis konuşamaz boğazı düğümlenir ne olduğu belli değildir kendisi kötüdür ama şimdi ona bişiy olmaktadır hava aydınlıktır kötülükten bir haber yoktur ama iblis yerlere yatmıştır tavlayı bırakır onun yerini Sibel alır Very Happy iblis bir anda kaybolur ortalıktan Gandalf gülümser sanki herşeyi biliyor gibidir ... ve açıklama bekler herkes '' Bu iblis babasından izin almamış gene dışarı çıkmış eskidende böyleydi kendisinide sevmezdim babasınıda zaten ama iyi dosttur sizinlee biraz eylenmek istemiş o kadar '' der. Gözde Bahar Taner Mesut aynı anda ohh der Sibel tavla oynayamaya öyle bir dalmıştırki duymamıştır bişey Gandalf düşeş atar Sibel düşeş atar ikiside kendilerini oyuna kaptırmıştır . Taner ise hala Gimliyle sohbet etmektedir '' Ya sen benim idolumsun kanka (kanka olmuştur hemen) senin orcları dalmanla bende duvara dalıyodum öyle bir gaz geliyordu bana ''Very Happy:D Gimli kahkahayı basar Tam Tanere cevap vericekken Kapı acılır (işkemci dolup taşmıştır neredeyse ) nur yüzlü saçları ağrımış yaşlı bir dede girer içeri gelen Nasrettin Hocadır (ohaaa) ve küçük çocuklara seslenir ...
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 27 Mart - 13:47

Derki : ' Ya tutarsa ? ' Very Happy

anlamayanlar için ing ( what if it happens ? affraid ) Very Happy
KıvırcıK_MaruL
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 27 Mart - 13:51

Taner bakar ''ne alaka kanka yaa bırak ben oynamıyorum çıkıyorum yeter '' der Gimli kolundan tutar bıraksa Nasrettin Hocaya dalıcaktır Very Happy... ortam gerginleşir birden Sibel bağırır kazandım diye Gandalfta sinirlenir ve Gandalfın telefonu çalar bir haber gelmiştir Aragorna bakar ve ''Bir yüzük vakası daha'' der birden işkembeci boşalmaya başlar Gimli Legolas Aragorn Gandalf gitmiştir ... Pele hala işkembesini bitirirememiştir ve oldukça sessizdir Ardından Recep ivedikte kapının yolunu tutar ve çıkar gider ... Kahramanlarımız Gözde Sibel Mesut Taner Bahar yalnız kalmışlardır ... İşkembeciden çıkarlar ve oda ne ... !!!
T-Bag
Yönetim KuruLu Üyesi
Yönetim KuruLu Üyesi
T-Bag

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 27 Mart - 13:57

Nasrettin Hoca ve Gandalf ... What a Face ( işi götürmüşlerdir Very Happy )
IceBLue
קคtг๏ภ
קคtг๏ภ
IceBLue

MesajKonu: Geri: Hikaye Yazıors ! :D   Hikaye Yazıors ! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 29 Mart - 21:31

önce şaşırırLar sora oLmaz böLe şey derLer ve en sonda Brokeback mountain fiLmi akıLLarına geLiverir ve iLişkiLerine holgörüyLe yakLaşmaya karar werirLer çocuk ewLat edinip edinmeyecekLerini sorarLar... ( mesut Lan az kısa yaz yetişemiorum ...dikkatim dağIlıyo:D )

Hikaye Yazıors ! :D
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-